İade ve Değişim Şartları

  • tesbihsatis.com’dan yapılan alışverişlerde sadece tesbihsatis.com üzerinden iade ve değişim taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu ürünler için Tesbih satış mağazalarından iade ve değişim talep edilememektedir. Benzer şekilde Tesbih satış mağazalarından yapılan alışverişlerde iade ve değişim talepleriniz mağazalar tarafından yönetilmektedir. Mağazalardan alınmış ürünler için tesbihsatis.com’da iade ve değişim talebi gerçekleştirilememektedir. Bu sayfada ifade edilen tüm koşullar tesbihsatis.com üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir.
  • İlgili yasal mevzuat gereği hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi teslim aldıktan sonra 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bununla birlikte tesbihsatis.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu süre sizin için 30 takvim gününe çıkarılmıştır.
  • Satın alınan ürünün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, ürün paketli ise paketi hasar görmemiş, aksesuarı olan bir ürün ise aksesuarında eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.
  • İade edeceğiniz ürünün tarafımıza kargolanırken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur. Faturası gönderilmeyen ürünün iadesi veya değişimi kesinlikle gerçekleştirilmez.
  • Ürün yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, tarafımıza ulaştıktan sonra iadenin şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sonrasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 1-10 gün içerisinde hesabınıza yansır.
  • Üründen kaynaklanan bir kusurdan dolayı yapacağınız iade ve değişim taleplerinde ilgili yasal mevzuat şartları geçerlidir. Ürünün incelenmesinden sonra konuyla ilgili size bilgi verilecektir.
  • Siparişleriniz size teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak hasar olup olmadığına bakınız. Hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz.

İade ve Değişim Adresi

İadelerinizi aşağıdaki adrese yönlendirmeniz gerekmektedir:

Tesbih Satış

Gazi Cad. No:18/A ELAZIĞ

İade ve Değişim Avantajları

Tüm İade ve Değişimlerinizde anlaşmalı kargo firmamız (PTT Kargo) ile gönderim gerçekleştirdiğiniz takdirde kargo masraflarını ALICI ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderim gerçekleştirmeniz durumunda bu avantajdan yararlanamazsınız.